Nemokami skelbimai lt

Skelbimas

Skelbimų paieška

EkonomiskI SILDIMO KILIMELIAI

Skelbimo nr. 42836, įdėtas: 2008-11-26 · Perskaitė: 1556

Skelbimas nebegalioja.

Lietuvoje nuo šios vasaros pradėta prekiauti „Caleo“ šildymo plėvele, moderniu produktu, sukurtu Pietų Korėjos kompanijos „Dymsco“. Ši technologija leidžia šildyti namus infraraudonųjų spindulių pagalba. Tai modernus ir efektyvus šildymo būdas. Dėl technologiškai kitokios, negu tradiciniai būdai, savo prigimties jis turi daugybę tradiciniams šildymo būdams nebūdingų teigiamų savybių.

„Caleo“ lotyniškai reiškia „šildyti“. Šis prekės ženklas šiemet registruotas Ženevoje. „Caleo“ šildymo plėvelė – aukščiausiomis technologijomis pagrįstas produktas, atitinkantis griežtus Europos Sąjungos standartus ir normas.

„Caleo“ plėvelė yra sudaryta iš kelių skirtingų medžiagų, turinčių skirtingą paskirtį. Iš specialios įrangos į plėvelę patenka elektros energija. Plėvelėje esanti sidabro pasta ir varis tarnauja kaip laidininkai, kuriais energija pasiekia anglies pastą. Čia energija virsta šiluma. Patekusi į poliesterio plėvelę, šiluminė energija į patalpą patenka infraraudonųjų spindulių pavidalu.

Tokia plėvelė gali būti montuojama po bet kokio tipo danga – plytelėmis, laminatu, kilimine danga, medine, kamštine dangomis, linoleumu. „Caleo“ plėvelė nespinduliuoja jokių elektromagnetinių spindulių, jos išskiriami infraraudonieji spinduliai, skirtingai nuo elektromagnetinių, naudingi žmogui. Tolimoji infraraudonoji spinduliuotė aktyvuoja vandens molekules ląstelėse ir kraujyje, pagerina kraujo cirkuliavimą, skatina ląstelių augimą ir pagerina jų sveikatą. Ši spinduliuotė plačiai naudojama kaip antibakterinė priemonė, ja galima šalinti nemalonius kvapus gyvenamosiose ir komercinėse patalpose. Infraraudonieji spinduliai valo orą ir palaiko šilumą.

„Caleo“ plėvelės pagalba galima įsirengti šildomas grindis iš esmės bet kokioje patalpoje, po bet kokia danga. Norint galima įsitaisyti šildomas sienas ar kitus paviršius. Atsiranda norinčių, pavyzdžiui, šildyti vonioje esančius veidrodžius – kad nerasotų. Šios plėvelės dėka tai puikiai galima padaryti.

Pati plėvelė yra atspari karščiui ir slėgiui, intensyviai naudojant nesusilanksto, nesusiraito ir nėra kaip nors kitaip pažeidžiama ar sugadinama. Plėvelė yra plona, todėl lengvai montuojama.

Įprastos šildymo sistemos šildo kambarį nuo viršaus į apačią – niekam ne paslaptis, kad šiltas oras kyla į viršų. Tai sukelia šilumos nuostolius. O „Caleo“ šildymo sistema įšildo kambarį vienodai nuo grindų iki pat lubų. Tai leidžia sutaupyti daug energijos.

„Caleo“ šildymo sistemos įranga leidžia patogiai pasirinkti norimą šilumos lygį patalpose.

Palyginus „Caleo“ šildymo sistemos veikimą su kai kuriomis kitomis sistemomis, aiškiai matyti „Caleo“ sistemos pranašumai. Naudojant šildymą su elektros kabeliu patalpoje būna elektromagnetinis spinduliavimas, o infraraudonojo spinduliavimo nėra. Kabelis neatsparus korozijai, o plėvelė jai atspari. Jei šildoma kabeliu ir yra koks nors vidaus pažeidimas, dėl nuoseklaus jungimo neveikia visa sistema. „Caleo“ sistemos atveju jungimas yra lygiagretus, tad tokiu atveju nešyla tik pažeista zona. „Caleo“ sistema tolygiai įšildo visą patalpą, nes infraraudonieji spinduliai spinduliuoja šilumą atsitrenkę į patalpoje esančius daiktus ir žmones. Elektros kabelio pagalba neįrengsite sienų šildymo, o „Caleo“ atveju tai įmanoma.

Akivaizdūs „Caleo“ sistemos pranašumai ir prieš šildymą tradiciniais vandens radiatoriais. Nereikia boilerio patalpos ir vamzdynų įrengimo, aptarnavimo. „Caleo“ sistema neužšals žiemą. Skirtingai nuo vandens radiatorių, remonto sąnaudos „Caleo“ išardymo atveju yra mažos, be to, ją nesunku pakeisti.

„Caleo“ sistema pranašesnė ir už konvekcinį spindulinį šildymą. „Caleo“ sistema šildomos patalpos oras nesausėja. Dėl to, kad infraraudonieji spinduliai virsta šiluma atsitrenkę į žmogaus kūną, subjektyvus žmogaus šilumos pojūtis - laipsniais didesnis už realią patalpų temperatūrą. O konvekcinio šildymo atveju tas rodiklis yra priešingas – keliais laipsniais mažesnis. Be to, šilumos pojūtis „Caleo“ sistemos atveju atsiranda po kelių minučių nuo sistemos įjungimo. Be to, ši sistema leidžia šildyti dalį patalpos ir palaikyti skirtingas temperatūras atskirose vienos patalpos zonose.

Dėl to, kad šildomas ne oras, o kūnai, mažai šilumos prarandama vėdinant patalpas.

Naudojant „Caleo“ sistemą, drėgmė šalinama iš sienų, nes jos šiltesnės už patalpos orą. Be to, toks šildymas nesukelia oro ir dulkių judėjimo patalpoje.

Akivaizdu, kad „Caleo“ šildymo sistema yra naujas žodis patalpų šildymo technologijose. Kartkartėmis ateina laikas keisti šildymo tradicijas – juk taip pat kažkada nuo senovinių krosnių pereita prie centrinio šildymo.

UAB „JUNAJA“ oficialus Caleo atstovas Lietuvoje

Mob. tel. ( ) ,
( )
silumilanagmail.com KLAIPEDA
El. paštas caleolietuvagmail.com Vilnus

CALEO.LT apie MUS


Kiti skelbimai iš kategorijos "Įvairūs"
kasimo865936773, Kasimo technikos nuoma Vilniuje, PUIKI KAINA
parduoduParduodu žemę 3 ha Kretingos mieste.
trysTrys caro monetos
popieriusPopierius FUTURE multitech A4 80g/m2 500 lapų
idomiĮdomi moneta su caru
parduoduparduodu paveiksla
antikvarinissenovinis pjuklelis
parduoduparduodu senovini greztuva
trysTrys caro monetos
poraPora medalių

Kiti skelbimai...

Kontaktai


Skelbimo galiojimas pasibaigęs.

  • Komentuoti
  • Blogas skelbimas?
  • Spausdinti
  • Atnaujinti

  • Skelbimas įdėtas: 2008-11-26
  • Galioja: iki 2011-06-21


 


© Karabi.lt - Nemokami skelbimai