Nemokami skelbimai lt

Skelbimas

Skelbimų paieška

Rengiame su nekilnojamuoju turtu susijusias sutartis

Skelbimo nr. 64808, įdėtas: 2014-11-07 · Perskaitė: 349

Pagrindinė advokato Mindaugo Šimkūno ir partnerių kontoros VERUM veiklos kryptis – transporto teisė, kurioje specializuojamės nuo pat įsikūrimo pradžios - 2000-ųjų metų. Didžiausią patirtį šioje veikloje esame sukaupę rengdami bei vertindami įvairaus pobūdžio sutartis, konsultuodami draudimo teisės klausimais, teikdami teisines išvadas, atstovaudami klientams teismuose ir arbitražuose, spręsdami įvairius su darbo teise susijusius klausimus. Kitos mūsų verslo teisės sritys apima įmonių ir komercinę teisę, darbo teisę, nekilnojamojo turto ir statybų, draudimo teisę bei intelektinės nuosavybės teisę. Teikiame paslaugas ir individualiems klientams - konsultuojame šeimos teisės klausimais, sprendžiame su darbo santykiais susijusius klausimus bei atstovaujame baudžiamosiose bylose. Neapsiribojame veikla tik vietinėje rinkoje – dirbame tiek su Lietuvos, tiek su užsienio įmonėmis. Turime partnerius Latvijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Vokietijoje.

Kodėl pasirinkti mus? Nors mūsų nedaug, tačiau esame stiprūs savo srities profesionalai, operatyviai reaguojantys į iškilusias teisines problemas ar klausimus. Pasitelkdami savo patirtį ir žinias teikiame rekomendacijas kaip išvengti nepageidaujamų situacijų ateityje ar iš anksto pasirengti galimiems pokyčiams.


KONTAKTAI:
Advokato Mindaugo Šimkūno ir partnerių kontora VERUM
Adresas: A. Jakšto g. 14-6, LT – 01105, Vilnius
Tel.: +370 521 20002
El. p.: info@verum.lt
www.verum.lt


Transporto teisė, įmonių teisė, komercinė teisė, draudimo teisė, teismo procesai, arbitražas, ginčų sprendimas, nekilnojamojo turto teisė, darbo teisė, šeimos ir paveldėjimo teisė, bankroto ir restruktūrizavimo teisė, baudžiamoji teisė, teisinės paslaugos, konsultavimas teisės klausimais, teisinių išvadų rengimas, sutarčių rengimas, sutarčių teisinis įvertinimas, atstovavimas derybose dėl sutarčių sudarymo, atstovavimas teisme, arbitraže, procesinių dokumentų teismui rengimas, atstovavimas ginčuose, pretenzijų rengimas, atsakymų į pretenzijas rengimas, atstovavimas ikiteisminėse ginčų sprendimo institucijose, pagalba pripažįstant užsienio teismų ir arbitražų sprendimus, atstovavimas vykdymo procese, atstovavimas santykiuose su trečiaisiais asmenimis, atstovavimas santykiuose su valstybinėmis ir vietos savivaldos institucijomis, įmonių steigimas, įmonių steigimo dokumentų rengimas, juridinių asmenų pertvarkymas, reorganizavimas, įmonių įsigijimas.

Kiti skelbimai iš kategorijos "Teisinės paslaugos"
 Ilgalaikes paskolos per 15 min. iki 5.000€ iki 1.000.000 €
 Atsiliepimai į ieškinius
 Imate financijskih problema više njege
 Http://mteisininkas.lt/ Nemokama teisininkų paiešk
 Teisinės paslaugos
privatusPrivatus verslas?
 Žalų atlyginimo klausimai po autoįvykio.
 Specialusis paskolos tarp ypač rimtų
 Paskolos pasiūlymas rimtas ir sąžiningas tarp individų
 paskolos pasiūlymas gauti daugiau informacijos, susisiekite su manimi

Kiti skelbimai...

Kontaktai

Autorius: Šarūnas
Miestas: Vilnius
Telefonas: +370 521 20002
Tinklapis: www.verum.lt
El. paštas: El.p.


  • Komentuoti
  • Blogas skelbimas?
  • Spausdinti
  • Atnaujinti

  • Skelbimas įdėtas: 2014-11-07
  • Galioja: iki 2020-01-01


 


© Karabi.lt - Nemokami skelbimai