Nemokami skelbimai lt

Skelbimas

Skelbimų paieška

Automobilių kondicionierių remontas Kaune

Skelbimo nr. 74836, įdėtas: 2021-08-02 · Perskaitė: 44

http://www.autodraugija.lt/automobiliu-kondicionieriu-remontas-kaune/

Automobilių kondicionierių remontas Kaune
Kas tai yra?
Kylant temperatūrai lauke visi žmonės skuba tikrinti savo automobilių kondicionierius tam, kad vairuodami savo asmeninius automobilius nereikėtų kentėti karščio kol nuvažiuos iš taško a į tašką b. Kokie darbai yra susiję su automobilių kondicionierių darbais? Dažniausiai tai yra kondicionavimo sistemos patikra ir jos gedimų nustatymas. Taip pat galimas kondicionavimo sistemos patikra, kurios metu gali būti nustatomi tam tikri gedimai. Kadangi asmuo gali pastebėti, kad per tam tikrą laiką jo automobilio kondicionierius pilnai neatlieka savo darbo tuomet ieškomas nutekėjimo šaltinis, kuris vėliau yra tvarkomas. Taip pat yra vykdomas sistemos sandarumo tikrinimas naudojant azoto dujas ir specialius UV dažus. Gali būti ieškomas nutekėjimo šaltis, kuris yra remontuojamas. Taip pat su automobilių kondicionierių remontu yra susijęs ir pačio kondicionieriaus žarnelių keitimas. Gali būti vykdomas kondicionieriaus vamzdelių remontas arba suvirinimas ar net keitimas. Yra atvejų kuomet kondicionieriaus radiatorius prakiūra, tuomet vyksta jo remontas, ar suvirinimo darbai. Taip pat gali būti atliekamas ir kompresoriaus remontas. Visus šiuos darbus atlieka autoservisai, kurie turi visą reikalingą techniką atlikti šiuos darbus.

Kada reikalingas automobilių kondicionierių remontas Kaune?
Atšilus orams vis dažniau savo automobiliuose įjungiate oro kondicionieriaus mygtuką ir jis pradeda veikti. Tačiau yra atvejų kuomet jį paspaudus automobilis tiesiog nepučia šalto oro. Kodėl taip atsitinka? Daugelis asmenų visada tai nurašo tam, kad automobilyje tikriausiai trūksta freono. Tačiau ar tikrai visada tai yra vienintelė problema? Automobilio kondicionavimo sistema kaip ir visas automobilis yra sudėtinga, tad kartais nustatyti jos gedimus yra sudėtinga. Tam, kad būtų galima nustatyti tikrąsias priežastis kodėl oro kondicionierius automobilyje neatlieka savo darbo reikia specialių žinių, patirties, specialios diagnostikos ir įrangos skirtos remonto darbams. Todėl labai svarbu supratus, kad jūsų automobilio kondicionavimo sistema neveikia taip kaip reikia, visus darbus patikėti specialistams, o ne patiems stengtis rasti priežastis. Yra nurodomos kelios priežastys, kodėl automobiliuose gali sutrikti kondicionieriaus veikimas, tai gali būti:

Nepakankamas freono kiekis ir reikalingas kondicionieriaus pildymas.
Freono perteklius taip pat gali sukelti tam tikrus kondicionavimo sistemos gedimus.
Kondicionavimo sistemos nesandarumas
Nuo įvairių nešvarumų užsikimšusios sistemos dalys
Korozija, užterštas garintuvas ar sistemos vamzdeliai
Įvairių guminių dalių nusidėvėjimas, kuris gali atsirasti dėl temperatūrų kaitos.
Ratų suvedimas Kaune: http://www.autodraugija.lt/ratu-suvedimas-kaune/

Kas gali išduoti, kad kondicionavimo sistema yra sugedusi ir jai yra reikalingas remontas? Dauguma klientų mano, kad apie sistemos gedimus dažniausiai signalizuota tai, kad kondicionierius tiesiog nešaldo, tačiau yra ir daugiau požymių, kurie gali signalizuoti apie kondicionavimo sistemos gedimus: alyvos dėmės ant kompresoriaus, sistemos nesandarumas, įjungus kondicionierių automobilio salone juntamas nemalonus kvapas, vandens lašų susidarymas automobilio salone ir variklio kaitimas.

Kaina: 50 EURKiti šio autoriaus skelbimaiKiti skelbimai iš kategorijos "Lengvieji automobiliai"
 Ratu suvedimas Kaune
 Mikroautobusų remontas Kaune
 Autoservisai Kaune – Autoservisas Kaune
 Automobilių remontas Kaune
superkameSuperkame automobilius
 Žieminės padangos internetu
 Vasarinės padangos internetu
 Padangos internetu pigiau Vilniuje ir visoje Lietuvoje
nebrangiaiNebrangiai ir kokybiškai atnaujinsime Jusu mašina - Ričardas mob: 8 650 58886
 Automobiliu nuoma

Kiti skelbimai...

Kontaktai

Autorius: autodraugija
Miestas: Vilnius
Tinklapis: autodraugija.lt
El. paštas: El.p.


  • Komentuoti
  • Blogas skelbimas?
  • Spausdinti

  • Skelbimas įdėtas: 2021-08-02
  • Galioja: iki 2021-10-31


 


© Karabi.lt - Nemokami skelbimai